Gasztronómiai Nap a csepregi hagyományok jegyében

[Egyesületi hírek] 2023. május 22. | Szebb Holnapért Közhasznú Egyesület
Egyesületünk minden érdeklődőt szeretettel vár a gasztronómiai napra, melyen határon túli magyar barátaink segítségével a népi hagyományok által gazdagított kulináris kínálatot idézzük meg.Gasztronómiai Nap a csepregi hagyományok jegyében

Az egész napos sütés, főzés mellett borkóstoló, kulturális kikapcsolódást szolgáltatnak a fellépő néptánccsoport néptáncosai, estére zenés mulatságot kínálunk táncházzal. A rendezvényhelyszín kertje a szabadidős tevékenységek megtartáshoz is hozzájárul, meghívott szakemberrel az íjászat alapjaiba is betekintést nyújtunk.  

Dátum: 2023. június 3. szombat

Időpont: 09.00 órától 21.00 óráig

Helyszín: Öreg Malom Hotel, 9735 Csepreg, Öreg Malom út 2 (Hrsz. 020/20)

Rólunk

A10 lelkes fiatal kezdeményezésére jött létre 2003. október 20-án Csepregen. Tagjaink száma szépen gyarapodik, egyre több fiatal csatlakozik a lelkes tettre kész csapatunkhoz.
Egyesületünk korosztályi összetétele 10-35 év, legfőképpen középiskolás és főiskolás korosztály. Az egyesület céljai között szerepel a fiatalok tartalmas szabadidő eltöltése, valamint a kulturált helyi szórakozás lehetőségének biztosítása.

Elérhetőségek
Levelezési cím: 9735 Csepreg, Széchenyi tér 11.
Elnök: Vlasich Krisztián
Telefonszám: 20/968-7350
E-mail: szebb-holnapert@index.hu
Honlap: www.szebbholnapert.hu